Xbox Series S da radę Starfieldowi. Gra wygląda „świetnie” na tańszej konsoli Microsoftu

Starfield Xbox Series S

Starfield ma działać na Xbox Series X i Xbox Series S wyłącznie w 30 klatkach na sekundę. Mimo tego nadchodząca produkcja studia Bethesda może stać się prawdziwym system sellerem wspomnianych konsol Microsoftu. Todd Howard – producent wykonawczy Bethesda Game Studios – zapewnia natomiast, że wyczekiwane RPG prezentuje się „świetnie” również na tańszym sprzęcie amerykańskiej firmy.

Todd Howard zapewnia, że Starfield wygląda „świetnie” na Xbox Series S

Starfield – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Popularny deweloper wziął udział w wydarzeniu „What Next For Gaming” (dzięki VGC), gdzie w trakcie jednej z rozmów ujawnił, że testuje Starfielda głównie na Xbox Series S. Zgodnie z zapowiedziami wyczekiwane RPG będzie działać na wspomnianym sprzęcie w rozdzielczości 1440p i 30 FPS. Howard zapewnia jednak, że produkcja prezentuje się „świetnie” na tańszej konsoli Microsoftu.

Dlaczego producent wykonawczy Bethesda Game Studios nie ogrywa Starfielda na Xbox Series X? Deweloper podkreślił, że posiada w domu wspomniany sprzęt od momentu premiery i podpiął go pod duży telewizor 4K znajdujący się w piwnicy. Okazuje się jednak, że do konsoli nie dopuszczają Howarda jego dzieci, dlatego też zmuszony jest testować wyczekiwane RPG właśnie na Xbox Series S.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Starfield

Starfield ma zadebiutować na PC i Xbox Series X|S już 6 września 2023 roku. Warto pamiętać, że nadchodzące dzieło studia Bethesda w dniu swojej premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Todd Howard przyznał, że wyczekiwane RPG „jest jak 5-6 gier w jednej”, a skala produkcji przysporzyła deweloperom nieco problemów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.