Znany głos powróci w Starfield. Po 16 latach „Zachwycony fan” jest gotów, by znów nas irytować

Starfield Zachwycony fan

Gracze zaznajomieni z produkcjami Bethesdy z pewnością pamiętają jedną z bardziej irytujących postaci niezależnych, którą można było spotkać w The Elder Scrolls IV: Oblivion. I choć twórcy ukazali już powrót wiernego miłośnika naszych dokonań podczas panelu Starfield Direct, teraz ogłoszono kolejną, dobrą wiadomość. Okazuje się, że Starfield przywoła osobliwe wspomnienia związane nie tylko z samą postacią, ale również z głosem „Zachwyconego fana”.

„Zachwycony fan” powróci w Starfield. Po 16 latach głosu postaci użyczy ten sam aktor

Zachwycony fan w Starfield

Pełen entuzjazmu, ekscytacji i podziwu dla naszego bohatera, „Zachwycony fan” jest przez jednych lubianą, a przez innych znienawidzoną postacią niezależną w The Elder Scrolls IV: Oblivion. Gadatliwy towarzysz pojawia się w rozgrywce, kiedy zostajemy czempionem na Arenie i, choć nie ma wpływu na fabułę, przez swoją irytującą osobowość stał się w społeczności graczy popularnym tematem do żartów. Bethesda zauważyła memiczny potencjał postaci „Zachwyconego fana” i postanowiła umieścić go również w swojej nadchodzącej produkcji Starfield, dodatkowo angażując do projektu oryginalnego odtwórcę roli, aktora głosowego Craiga Sechlera.

Na Twitterowym profilu dziennikarza Jeza Cordena pojawił się krótki materiał wideo, na którym widzimy wspomnianego aktora przekazującego dobre wieści. Powrót Craiga Sechlera jako „Adoring fana” po 16 latach z pewnością wzbudza w niejednej osobie przyjemne uczucie nostalgii, nawet mimo tego, że gracze niejednokrotnie mieli dość drażniącego charakteru fana. Oficjalny opis NPC-a w grze Starfield wskazuje natomiast na to, że wierny sympatyk naszych dokonań ma nie tylko dostarczać nam pochwał, ale może również dołączyć do załogi, a nawet wręczać prezenty.

Zobacz też: Gry hack and slash

Kup Starfield

Twórcy potwierdzili, że w Starfield „Zachwycony fan” pojawi się kiedy zdobędziemy heroiczną cechę postaci. Nie wiemy, czy ten osobliwy NPC będzie posiadać jakiekolwiek znaczące dla gracza umiejętności, ale prawdopodobnie dostarczy wielu zabawnych tekstów i irytujących zachowań. Przypominamy, że będziemy mogli sprawdzić to już 6 września 2023 roku, grając w Starfield na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. W dniu premiery produkcja pojawi się również w Game Passie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.