Starfield na nowym, emocjonalnym zwiastunie! Towarzyszy mu piosenka od Imagine Dragons

Starfield

Kampania marketingowa Starfield trwa w najlepsze. Do promocji gry właśnie włączyło się Imagine Dragons, które stworzyło dla niej osobną piosenkę. Ta przygrywa w najnowszym zwiastunie prawdopodobnego hitu od Bethesdy.

Zwiastun Starfield x Imagine Dragons – Children of the Sky

Imagine Dragons – Children of the Sky

Najnowszy zwiastun Starfield to zasadniczo piosenka, której teledysk został zmontowany z ujęć z gry. Standardowo dla Imagine Dragons jest więc emocjonalnie, a oprawa muzyczna stoi na najwyższym poziomie.

Akcja reklamująca następne wielkie wydanie Bethesdy jest doprawdy ogromnych rozmiarów. W jej ramach ogłoszono już m.in. poszukiwanie 1001 unikalnych billboardów czy osłonę na Xboxa Series X w motywach gry.

Zasadniczo to szum wokół Starfield wskazuje, że naprawdę jest na co czekać i warto być częścią czegoś większego. Tym bardziej że tytuł ten trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

A jeżeli chodzi o Imagine Dragons, to nie pierwszy raz, gdy zespół włączą się w wydarzenia „okołogrowe”. Już w 2014 roku nagrał on bowiem oficjalną piosenkę na Mistrzostwa Świata w League of Legends.

Piosenka na Mistrzostwa Świata League of Legends w 2014 roku

Zobacz też: Ranking procesorów

Kup Starfield

Wracając jednak do Starfield, gra pojawi się na rynku już 6 września 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na PC oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.