Steam Year In Review 2023 już działa! Valve zaprasza na gamingowe podsumowanie roku

Steam

W ostatnim czasie największe marki związane z branżą gamingową uruchamiają specjalne platformy, na których użytkownicy mogą wygenerować własne podsumowanie mijającego roku. Taka opcja dostępna jest zarówno dla właścicieli PlayStation, jak i posiadaczy Xboxów. Teraz dołączyli do nich gracze PC.

Użytkownicy Steam mogą już sprawdzić swoje gamingowe osiągnięcia w 2023 roku

Po zalogowaniu się na stronie Steam Year In Review 2023 oczom graczy ukażą się najważniejsze statystyki. Platforma w pierwszej kolejności zaprezentuje liczbę gier uruchomionych i dodanych do biblioteki, odblokowane osiągnięcia, a także czas trwania najdłuższej serii gamingowej (dzień po dniu).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Następnie portal przedstawi radarowy wykres ulubionych gatunków, a także umożliwi porównanie się z przeciętnym użytkownikiem Steam. Nie zapomniano podsumowaniu naszego korzystania z funkcji społecznościowych (dyskusje, recenzje, poradniki oraz Warsztat).

Warto podkreślić, że Valve nie uwzględniło czasu spędzonego w trybie offline. Pominięto również oprogramowanie niezaliczające się do gier oraz gry niewydane, pobrane wstępnie, dostępne przedpremierowo i wyłączone ze sprzedaży.

Dane wykorzystane na potrzeby wygenerowania osobistego podsumowania zostały oparte na aktywności od 1 stycznia do 14 grudnia 2023 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze gry offline

Sprawdziliście już swoje tegoroczne podsumowania na Steam? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Źródło: Twitter (Steam)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.