Stellar Blade od razu z trybem Nowej Gry+! Funkcja trafi do gry od razu na premierę

Stellar Blade

Stellar Blade debiutuje już jutro. Z recenzji wynika, że jest to gra udana. Tym bardziej warto wspomnieć, że od razu doczeka się ona trybu Nowej Gry+.

Stellar Blade – Nowa Gra+

Zwiastun Stellar Blade

Stellar Blade doczekało się pozytywnych recenzji, co zostało zauważone przez szefa PlayStation Indies. Wiele wskazuje więc na to, że gracze dostaną w swoje ręce naprawdę udaną produkcję.

Warto poinformować, że od razu zaoferuje ona tryb Nowej Gry+. PlayStation poinformowało o tym w nowym wpisie na blogu.

Ponowna rozgrywka z tym trybem zaoferuje nam nowe stroje dla Eve, Lilly, Adama i drona. Poza tym wyposażenie bohaterki doczeka się też rozszerzenia przeliczników poziomów, do gry trafią również nowe umiejętności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowa Gra+ przyniesie także szereg mniejszych, drobnych zmian. Będzie on zapewne częścią patcha pierwszego dnia, który stał się już standardem w tej branży.

Przypomnijmy, że Stellar Blade debiutuje już 26 kwietnia na PS5. Data premiery gry w wersji na PC nie została jeszcze natomiast ujawniona.

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.