Stellar Blade – o której premiera wersji demo? Przypominamy, kiedy będzie można rozpocząć zabawę

Stellar Blade

Premiera Stellar Blade tuż tuż, ale musimy na nią jeszcze poczekać. Tymczasem już jutro ukaże się zapowiadane wcześniej demo gry. Przypominamy, o której stanie się ono dostępne.

Stellar Blade – godzina premiery wersji demo

Stellar Blade to przygotowywana przez zespół Shift Up futurystyczna gra akcji. Fabuła opowiada o bohaterce nazwanej Eve, która przybywa na zniszczoną Ziemię, aby pokonać złowrogą Naytibę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli dla kogoś powyższy opis brzmi ciekawie, to spieszymy przypomnieć, że gra już jutro (29 marca) doczeka się dosyć rozbudowanej wersji demo. Testowe wydanie gry stanie się dostępne na serwerach PlayStation już od godziny 15:00 polskiego czasu.

Warto także zapoznać się z najnowszym gameplayem, który został przygotowany na podstawie powyżej omawianego demo. Pozwoli on nam ocenić, czy ten typ rozgrywki nam pasuje. Jak na razie możemy ocenić, że Stellar Blade wygląda nieco niczym połączenie NieR czy Bayonetty z produkcjami typu soulslike.

Na koniec przypomnijmy, że Stellar Blade pojawi się na rynku 26 kwietnia 2024 roku. Gra początkowo będzie dostępna wyłącznie na PS5, ale później zostanie wydana również na PC.

Źródło: GamesRadar+

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.