Stellar Blade na nowym zwiastunie! Zapoznajcie się z bossami Naytiba

Stellar Blade bossowie Naytiba

Stellar Blade to jedna z najciekawszych premier kwietnia. Wydane jakiś czas temu demo gry pozwoliło nam na walkę z dwoma bossami z gatunku Naytiba. Teraz najnowszy zwiastun gry ujawnił trzeciego z nich.

Stellar Blade – zwiastun bossów Naytiba

Stellar Blade – zwiastun bossów Naytiba

Stellar Blade na razie pozostanie tytułem ekskluzywnym PS5. To właśnie na tej konsoli wydano niedawno demo gry, które pozwoliło nam na zmierzenie się z dwoma bossami z gatunku Naytiba.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz najnowszy z nich prezentuje nam trzeciego z nich. To potwór wyglądający tak, jakby miał na głowie koronę zbudowaną z koła do ciężarówki.

Warto zaznaczyć, że Stellar Blade zapowiada się na dobrą grę. Tak przynajmniej sądzą jej twórcy, którzy nie obawiają się recenzji. Te pojawią się na dwa dni przed premierą, gdy to spadnie nałożone na nie embargo.

Przypomnijmy, że Stellar Blade pojawi się również na PC. Na razie jednak nie znamy nawet terminu debiutu produkcji na komputerach. Na PS5 zadebiutuje ona już 26 kwietnia 2024 roku.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.