Stellar Blade na kolejnym zwiastunie! Tak brzmi gra w języku japońskim

Stellar Blade

Do premiery Stellar Blade pozostało już niewiele czasu, więc działania marketingowe przyspieszają. Ostatnio na kanale Sony pojawił się kolejny zwiastun gry. Przedstawia on nam w akcji jej japońską wersję językową.

Stellar Blade – zwiastun japońskiej wersji językowej

Stellar Blade – zwiastun japońskiej wersji językowej

Ostatni zwiastun Stellar Blade przedstawiał nam trójkę bossów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Tym razem Sony postanowiło z kolei zaprezentować japońską wersję językową gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani tamtejszych lokalizacji mogą więc sprawdzić, jak gra brzmi w tym języku. Ponadto trailer zawiera też ujęcia z rozgrywki, które skupiają się przede wszystkim na systemie walki.

Przypomnijmy, że recenzje Stellar Blade pojawią się już wkrótce. Embargo na nie spadnie bowiem na dwa dni przed premierą, czyli 24 kwietnia.

Poza tym warto zaznaczyć, że na razie gra zadebiutuje wyłącznie na PS5. W planach jest również wersja na PC, ale nie wiadomo, kiedy dokładnie to się wydarzy.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.