Stellar Blade na premierowym zwiastunie! Do premiery gry zostały godziny

Stellar Blade

Recenzje Stellar Blade wypadły świetnie, więc wychodzi na to, że PS5 dostanie swój kolejny hit. Tymczasem twórcy gry właśnie zaprezentowali nam jej zwiastun premierowy. To ostatnia prosta na drodze do jej premiery.

Stellar Blade – zwiastun premierowy

Zwiastun Stellar Blade

Jutro jedna z najciekawszych premier tego roku. Stellar Blade nareszcie pojawi się na PS5 jako długo wyczekiwana pozycja ekskluzywna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dzień przedtem twórcy zaprezentowali nam zwiastun premierowy gry. Składa on się z krótkiego wprowadzenia do jej fabuły, a także prezentacji właściwej rozgrywki.

Możemy więc uznać, że ta jest zgodna z tym, co sądziliśmy o grze od dawna. Jest to więc swego rodzaju połączenie gier pokroju NieR z gatunkiem soulslike, gdzie parowanie może sprawić naprawdę sporo frajdy.

Tymczasem warto zaznaczyć, że deweloperzy postarali się także o drobną niespodziankę. Okazuje się bowiem, że Stellar Blade zaoferuje graczom tryb Nowej Gry+ już od samego początku.

Na koniec przypomnijmy, że Stellar Blade pojawi się dokładnie 26 kwietnia. Na razie wyłącznie na PS5, ale premiera na PC również znajduje się w planach.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.