Still Wakes the Deep na gameplayu z Xbox Partner Preview! Horror twórców Amnesii trafi do Xbox Game Pass

Still Wakes the Deep

Właśnie trwa zapowiedziany wczoraj Xbox Partner Preview. Wydarzenie pozwala nam na bliższe zapoznanie się z grami, które wkrótce trafią do Xbox Game Pass i ogółem na konsole Microsoftu. Jedną z nich jest zaprezentowane przed momentem Still Wakes the Deep.

Still Wakes the Deep – gameplay

Zwiastun Still Wakes the Deep

Still Wakes the Deep to kolejna gra zespołu The Chinese Room. Firma w przeszłości odpowiadała za takie pozycje, jak Amnesia: A Machine for Pigs czy Everybody’s Gone to the Rapture.

Jest Boże Narodzenie 1975 roku. Świętowanie zostaje przerwane przez katastrofę na platformie wiertniczej u wybrzeży Szkocji. Przemierzaj platformę, aby uratować swoją załogę przed okropnościami z innego świata, walcząc o przetrwanie pośród wydarzeń na granicy jakiejkolwiek logiki i realności.

Opis Still Wakes the Deep z Xbox Store

Dzisiejsze wydarzenie Xbox Partner Preview ujawniło pierwszy gameplay z gry. O jej świecie można na pewno powiedzieć tyle, że jest nieprzyjazny, szorstki, zimny i klaustrofobiczny.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

Tymczasem przypomnijmy, że Still Wakes the Deep trafi do Xbox Game Pass. Gra będzie dostępna w usłudze Microsoftu oraz na PC, PS5 i Xboxach Series X|S na początku 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.