Garfield już w Stray. Powstała modyfikacja dla fanów popularnego kota

Stray Garfield modyfikacja

Stray zaliczyło świetny debiut i jest obecnie najwyżej ocenianą grą na Steam w 2022 roku. Nic więc dziwnego, że produkcja Blue Twelve Studio doczekała się także kilku interesujących modyfikacji, a jedna z nich powinna w szczególności zainteresować wszystkich fanów popularnego kota Garfielda. Dzięki staraniom pewnego moddera pecetowi gracze Stray mogą już przejąć kontrolę nad wspomnianym czworonogiem.

REKLAMA

Garfield przemierza cyberpunkowe Stray w poszukiwaniu lasagne

Stray Garfield mod
Stray – Garfield mod

Autorem modyfikacji jest Chris Rubino, a niezbędne pliki można znaleźć pod tym adresem. Model leniwego kocura prezentuje się całkiem nieźle. Twórca moda zadbał również o to, aby mina cyfrowego Garfielda świetnie oddawała zblazowany styl bycia popularnego Garfielda. Wystarczy rzucić okiem na powyższą grafikę.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Stray doczekało się już całkiem pokaźnej liczby modyfikacji. Większość z nich jest dostępna na stronie NexusMods, a do najpopularniejszych modów zaliczyć możemy m.in. tryb FPP czy też możliwość zastąpienia modelu bazowego kota psim szczeniakiem.

Sprawdź także: Jaki monitor do PS5 kupić?

Przypomnijmy, że Stray w Stray zagramy nie tylko na komputerach osobistych, ale także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Najnowsza produkcja Blue Twelve Studio dostępna jest również w ramach abonamentu PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!