Stray lepsze od God of War na Steam. Gra o kocie podbiła platformę Valve

Stray

Stray zadebiutowało w minionym tygodniu na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja Blue Twelve Studio zebrała świetne recenzje i zaliczyła bardzo udany start na Steam. Okazuje się jednak, że to nie koniec sukcesów gry na platformie Valve. Dzięki pozytywnym opiniom użytkowników cyberpunkowa przygoda z sympatycznym kotem w roli głównej może pochwalić się nie lada osiągnięciem.

Stray detronizuje God of War. Produkcja Blue Twelve Studio najwyżej ocenianą grą na Steam w 2022 roku

Zwiastun Stray

Z informacji dostępnych w serwisie Steam250 dowiadujemy się, że od momentu premiery Stray otrzymał na Steam 42,655 opinii. Co jednak najważniejsze, aż 98% z nich to recenzje pozytywne, a średnia ocen gry Blue Twelve Studio wynosi 8.61. Oznacza to, że produkcja, w której mamy okazję wcielić się w rudego kota, jest obecnie najwyżej ocenianym tytułem na platformie Valve w 2022 roku.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że Stray zdetronizował wydane w styczniu na komputerach osobistych God of War. Pecetowa wersja przygód Kratosa i Atreusa może pochwalić się ponad 53 tysiącami opinii na Steam, z których 97% to recenzje pozytywne. Średnia ocen produkcji Sony Santa Monica na platformie Valve wynosi natomiast 8,56, dzięki czemu tytuł znajduje się obecnie na drugiej pozycji we wspomnianym zestawieniu.

Sprawdź także: Monitor do PS5 — najlepsze modele

Jak wspomnieliśmy wyżej, Stray dostępne jest obecnie nie tylko na komputerach osobistych, ale także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcję Blue Twelve Studio bez dodatkowych kosztów sprawdzić mogą również abonenci PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra. Samą grę ukończyć można natomiast w około 6-7 godzin. Koniecznie dajcie znać, czy sprawdziliście już ten tytuł i jak podobała Wam się kocia przygoda w cyberpunkowym świecie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z