Polak przyjmuje zlecenia na dodanie innych kotów do gry Stray. Jest popyt, jest podaż

Stray

Stray to niekwestionowany hit, czego dowodzą opinie graczy na Steam i innych platformach. Niemal jednogłośnym zarzutem wobec gry jest jednak fakt braku kreatora postaci. Wiele osób chciałoby bowiem wyruszyć na przygodę w skórze własnego futrzaka, a przynajmniej jego podobizny. Taką możliwość zdecydował się zaoferować nasz rodak, który za drobną opłatą tworzy odpowiednie modyfikacje i pozwala uczynić naszego kota głównym bohaterem Stray.

Inny kot bohaterem Stray, czyli dowód na to, że Polak potrafi

Stray kot Shelby
Inny kot w Stray — Shelby

Polski moder ukrywający się pod pseudonimem NorskPL zaczął przyjmować zlecenia na dodanie wybranych kotów do gry Stray. Chętnych zleciało się tylu, że nasz rodak musiał szybko zamknąć zapisy. Niewykluczone jednak, że z czasem znów będzie można się do niego zgłosić. Oferta modera jest dostępna pod tym adresem.

NorskPL przyznał, że gdyby tylko mógł, to realizowałby zlecenia za darmo, ale z uwagi na tak ogromne zainteresowanie zdecydował się zacząć pobierać drobne opłaty. Moder nie ustalił stałej ceny — kwota zależy od stopnia skomplikowania zlecenia. W rozmowie z serwisem Gamespot Polak przyznał też, że planuje kupić wtyczkę Gfur Pro do Unreal Engine 4, która pozwoli mu realizować jeszcze bardziej zaawansowane projekty futrzastych bohaterów.

Przeczytaj też: Topowe gry battle royale

Niewykluczone, że z czasem powstanie pełnoprawny mod, wprowadzający kreator postaci do Stray. Wtedy też każdy gracz mógłby samodzielnie stworzyć swojego bohatera, ale na razie nie ma się co nastawiać. Znając jednak moc społeczności graczy, jest wysoce prawdopodobne, że taki mod to tylko kwestia czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z