Mod do Stray pozwoli na zabawę z nowej, kociej perspektywy

Stray

Stray bardzo szybko zgromadziło wokół siebie zaangażowaną społeczność. Ta niedawno wydana gra przygodowo-platformowa szturmem podbiła serca wielu graczy. Teraz za sprawą modyfikacji można zapoznać się z tytułem ponownie, lecz z zupełnie innej perspektywy.

REKLAMA

Mod do Stray spełni marzenia fanów

Mod pierwszoosobowy do Stray

Podczas rozgrywki w Stray niektórym graczom z pewnością pojawiło się w głowach pewno pytanie – jak wyglądałaby rozgrywka z pierwszoosobowej pierwszokociej perspektywy. Gra co prawda polega na wcieleniu się w sympatycznego zwierzaka, jednakże za sprawą umiejscowienia kamery całość obserwujemy zza pleców naszego bohatera. Z pomocą przychodzi nam pewne małe rozszerzenie stworzone przez fana.

Ważąca 40 KB modyfikacja do Stray jest dostępna dla posiadaczy pecetowej wersji z poziomu serwisu NexusMods. Mod pozwala nam na zabawę w grze z perspektywy oczu naszego kociego odkrywcy, choć to nie wszystko. W ustawieniach możemy również wybrać jedynie fragmenty, w których uaktywniony zostanie nowy widok – mogą to być na przykład sekwencje pościgowe.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

To oczywiście nie pierwszy raz, gdy gracze postanawiają urozmaicić swoją cyberpunkowo-kocią przygodę. Całkiem niedawno do gry trafił mod z Garfieldem, ale to jeszcze nic – za opłatą możemy zagrać w Stray, wcielając się w swojego własnego kota.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!