Stray to hit. Gra zaliczyła rewelacyjny start i zebrała przytłaczająco pozytywne opinie graczy

Stray

Wczoraj odbyła się premiera Stray, które na konsolach PlayStation można ograć w ramach PS Plus Premium i Extra. Pierwsze recenzje gry okazały się naprawdę dobre. Wydawca ma się z czego cieszyć, bo nie dość, że Stray zaliczył najlepszy start w historii Annapurna Interactive, to w dodatku gracze podzielają opinie recenzentów.

Gracze pokochali Stray, o czym świadczą opinie na Steamie

Zwiastun premierowy Stray

Stray to ciepło przyjęta gra, której głównym bohaterem jest rudy kotek. W internecie nic co z kotami w roli głównej nie przejdzie bez echa, ale zainteresowanie, jakie generuje Stray, z pewnością zaskoczyło też wydawcę gry — Annapurna Interactive. W ciągu ostatnich 24 godzin w szczytowym momencie produkcję Blue Twelve Studio na Steamie ogrywały blisko 63 tysiące osób. To z kolei czyni Stray numerem jeden w katalogu Annapurna Interactive, jeżeli chodzi o start na platformie Valve.

Przeczytaj też: Monitor do PS5 — najlepsze modele

Co więcej, gra cieszy się obecnie „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steamie. W momencie publikacji niniejszego newsa swoją opinię wyraziło już ponad 9100 graczy i spora część z nich z pewnością ukończyła już zabawę, bo jak wiadomo — Stray to bardzo krótka przygoda na maksymalnie 6-7 godzin. A wy daliście już szansę rudemu protagoniście? Napiszcie w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.