Poznaliśmy czas gry Stray. To nie będzie długa produkcja

Stray

Wiemy, ile zajmie przejście gry Stray. Czas potrzebny do ukończenie rozgrywki będzie dość standardowy, czyli nie za długi i nie za krótki. Poznaliśmy nawet taką ciekawostkę, że w Stray zaimplementowany specjalny przycisk pozwalający… zamiauczeć.

Stray — czas gry ujawniony

Stray — zwiastun

Stray to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier indie najbliższych miesięcy. Niektórzy szczęśliwcy testowali już produkcję Blue Twelve Studio i potwierdzają, że jej ukończenie zajmuje średnio od 7 do 8 godzin. Wejście w absolutnie każdy zakamarek i zebranie wszystkiego, co się da, powinno wydłużyć czas rozgrywki do mniej więcej 10 godzin.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe na PS4 i PS5

Data premiery Stray została ustalona na 19 lipca 2022 roku. Tego dnia produkcja zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4 i PS5. Pod koniec warto wspomnieć, że chwilę temu oficjalnie poznaliśmy The Last of Us Remake. Odświeżona wersja przygód Joela i Ellie zapowiada się rewelacyjnie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z