Street Fighter 6 z nowym materiałem prezentującym zdolności Akumy. Capcom cały czas ulepsza swój tytuł

Street Fighter 6 Akuma

Nieco ponad miesiąc temu Capcom zapowiedział rychły debiut Akumy w Street Fighter 6. Następnie nowy wojownik doczekał się zwiastuna prezentującego jego możliwości w akcji. Tym razem z kolei w serwisie YouTube pojawił się nowy materiał, który szczegółowo przedstawia pełne spektrum umiejętności nowej postaci.

Akuma w Street Fighter 6 prezentuje swoje możliwości

Film przedstawiający umiejętności Akumy w Street Fighter 6

Powyższy, 11-minutowy materiał szczegółowo omawia zdolności Akumy, czyli nadchodzącego nowego wojownika do Street Fighter 6. Postać pierwszy raz zadebiutowała w Super Street Fighter II Turbo, które na rynku pojawiło się w 1994 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Capcom kontynuuje trend szczegółowego omawiania wszystkich wojowników, którzy pojawią się w Street Fighter 6. Akuma ma zadebiutować w najnowszej odsłonie ulicznego wojownika dokładnie 22 maja 2024 roku. Postać jest ostatnim elementem DLC do Street Fighter 6 nazwanego Year 1.

Aktualnie nie są znane plany Capcomu dotyczące dalszego rozwoju Street Fighter 6. Można jednakże się domyślać, że deweloperzy nie poprzestaną na dodatku Year 1 i wkrótce gracze będą mogli spodziewać się zapowiedzi kolejnych nowości, które trafią do gry.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.