Nadchodzi Street Fighter 6 Showcase. Capcom przedstawi „kilka ważnych wiadomości”

Street Fighter 6

2023 rok będzie bardzo intensywny dla fanów bijatyk, bowiem na początku czerwca czeka nas premiera Street Fightera 6, a wszelkie plotki sugerują, że w najbliższych miesiącach otrzymamy także najnowszą część Tekkena oraz Mortal Kombat. Konkurencja zapowiada się naprawdę mocna, dlatego Capcom podgrzewa atmosferę i zapowiedział Street Fighter 6 Showcase. Na tym wydarzeniu wydawca chce podzielić się ważnymi informacjami z graczami.

Street Fighter 6 Showcase zapowiedziane, nie obędzie się bez niespodzianek

Zapowiedź wydarzenia Street Fighter 6 Showcase

Capcom w ostatnim czasie nie może narzekać, ponieważ ich odświeżona wersja Resident Evil 4 osiąga bardzo dobre wyniki sprzedażowe, a co ważne, zbiera same pozytywne opinie. Producenci nie zwalniają jednak tempa i już szykują się na kolejną premierę, tym razem wyczekiwaną przez fanów bijatyk. Wydawcy zapowiedzieli bowiem Street Fighter 6 Showcase, który ma przygotować graczy debiut produkcji.

Street Fighter 6 Showcase rozpocznie się 20 kwietnia o godzinie 23:30, gdzie Capcom zaprosi graczy na pre-show, który ma trwać pół godziny, a równo o północy odbędzie się właściwe wydarzenie. Gospodarzem pokazu jest raper Lil Wayne, którego możemy zobaczyć również w zwiastunie imprezy. Całość będzie dostępna na oficjalnym kanale Street Fighter na YouTubie.

Capcom zapowiedział, że na Street Fighter 6 Showcase podzieli się z graczami „kilkoma ważnymi wiadomościami”. Ponadto deweloperzy opowiedzą o trybach World Tour, Battle Hub oraz Fighting Ground. Oprócz tego możliwe, że wydawca zapowie otwarte beta-testy, o których pojawiały się ostatnio plotki.

Zobacz też: Najlepsze gry bijatyki

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Street Fighter 6 odbędzie się 2 czerwca 2023 roku. Tytuł od Capcomu będzie dostępny na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S. Gracze mogą już składać zamówienia przedpremierowe.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.