Street Fighter 6 do przetestowania za darmo! Na PC i konsolach ruszyła otwarta beta gry

Street Fighter 6 Luke

Ponad tydzień temu Capcom zapowiedział, że gracze będą mieli w tym miesiącu okazję wziąć udział w otwartej becie Street Fighter 6. Japońska firma dotrzymała słowa, dzięki czemu zainteresowani mają kolejną szansę na sprawdzenie nowej odsłony popularnej serii bijatyk. Wspomniane testy ruszyły dziś bowiem zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox.

Capcom zaprasza na otwarte beta testy gry Street Fighter 6 na PC i konsolach

Street Fighter 6 – zwiastun otwartych beta testów

Otwarta beta Street Fighter 6 zakończy się w najbliższy poniedziałek – 23 maja – o 9:00 czasu polskiego. Zainteresowani mają więc cały weekend na zapoznanie się z nadchodzącą odsłoną popularnej serii. Do dyspozycji graczy oddano ośmiu zawodników takich jak Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri oraz Ken.

Dzięki otwartej becie użytkownicy mogą wypróbować zarówno mecze rankingowe, jak i towarzyskie. Zainteresowani mają również okazję przetestować Battle Hub oraz wziąć udział w turniejach i stawić czoła codziennym wyzwaniom. Capcom zadbał także o wsparcie dla funkcji cross-play, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zmierzyć ze znajomymi korzystającymi z innej platformy.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Street Fighter 6 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 2 czerwca 2023 roku. Czekacie na premierę nowej odsłony popularnej serii bijatyk od Capcomu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.