Mortal Kombat 12 z rychłą zapowiedzią? Plotka podgrzewa nadzieje fanów

Mortal Kombat 11 Ultimate

W przeszłości było już wiele plotek na temat Mortal Kombat 12. Większość z nich nie pochodziła jednak od tak pewnego źródła. Jedna z czołowych osób w społeczności e-sportowych rozgrywek w Mortal Kombat zasugerowała bowiem, że wkrótce weźmie udział w zapowiedzi właśnie dwunastej odsłony serii.

Mortal Kombat 12 z zapowiedzią w przyszłym tygodniu?

Niezachwiana pozycja SonicFox w społeczności Mortal Kombat daje nadzieję na oficjalne ogłoszenie dwunastej części serii już wkrótce. Pierwszy mistrz w MK11 zdradził bowiem, że w przyszłym tygodniu weźmie udział w zapowiedzi Mortal Kombat 12.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na post opublikowany w serwisie Twitter odpowiedział również znany insider branżowy, Jeff Grubb. Nie wiadomo jednak, czy krytyczne podejście dziennikarza do ogłoszenia opublikowanego przez SonicFox jest prawdziwe, czy też może stanowi dalszą część zabawy z długo oczekującymi na zapowiedź Mortal Kombat 12 fanami serii.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Na koniec należy wspomnieć, że faktyczne istnienie Mortal Kombat 12 zostało potwierdzone przez Ed Boona jeszcze w lutym. Co więcej, poprzednie wypowiedzi tego samego dewelopera wskazują, że być może gra zapowiedziana jeszcze w pierwszej połowie w 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.