Street Fighter 6 z imponującym wynikiem sprzedaży! Capcom oferuje fanom gry tajemniczy prezent

Street Fighter 6

Pierwsze recenzje Street Fighter 6 pokazały z jak pozytywnym odbiorem wśród krytyków spotkała się produkcja Capcomu. Gra szybko osiągnęła także wielki sukces na Steamie, miażdżąc konkurencyjne bijatyki. Teraz twórcy dziękują fanom Street Fighter 6 i ogłaszają imponującą liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Capcom dziękuje fanom Street Fighter 6 i ogłasza liczbę sprzedanych kopii gry

Capcom pochwalił się właśnie imponującymi wynikami dotyczącymi ich najnowszej bijatyki. Jak podaje oficjalny profil na Twitterze, sprzedaż Street Fighter 6 przekroczyła już dwa miliony egzemplarzy. Twórcy podziękowali także fanom za ich wsparcie, oferując tajemniczy, niesprecyzowany „mały prezent” dla wszystkich posiadaczy gry, który można odebrać po zalogowaniu się na serwery.

Dodatkowo w oficjalnej informacji prasowej poinformowano, że łączna sprzedaż całej serii Street Fighter przekroczyła 50 milionów kopii. Capcom przekazuje również, że pracuje nad zwiększeniem popularności bijatyki, stawiając na e-sport i uruchamiając w Japonii turniej Street Fighter League: Pro-JP 2023 już w lipcu. Sierpień ma natomiast przynieść międzynarodowe rozgrywki Capcom Pro Tour 2023, które mają zapewnić nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów dla zwycięzcy.

Zobacz też: Co to jest eGPU?

Kup Street Fighter 6

W ramach przypomnienia Street Fighter 6 zadebiutował 2 czerwca 2023 roku, a w produkcję możemy zagrać na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.