Suicide Squad: Kill the Justice League wkrótce z nową grywalną postacią. Wiemy, kiedy do gry trafi Joker

Suicide Squad: Kill the Justice League Joker

Suicide Squad: Kill the Justice League może pochwalić się tragicznie niską popularnością. Rocksteady Studios nie zamierza jednak składać broni i szykuje się do wprowadzenia nowej zawartości. Twórcy serii Batman: Arkham ujawnili bowiem, kiedy w ich produkcji ruszy 1. sezon rozgrywek.

Suicide Squad: Kill the Justice League z datą rozpoczęcia 1. sezonu rozgrywek

Zgodnie z przekazanymi informacjami 1. sezon rozgrywek w Suicide Squad: Kill the Justice League rozpocznie się już 28 marca 2024 roku. Wówczas – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – do grona grywalnych postaci dołączy Joker. Gracze mogą jednak liczyć także na kilka innych atrakcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Suicide Squad: Kill the Justice League pojawi się bowiem także zupełnie nowa lokacja oraz walki z bossami. Gracze będą mieli okazję zdobyć również nowe bronie, a także rozwiązać kolejne zagadki Riddlera. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat 1. sezonu rozgrywek w najnowszej produkcji Rocksteady Studios.

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutowało na rynku na początku lutego 2024 roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja Rocksteady Studios nie spełniła jednak oczekiwań finansowych wydawcy.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.