Suicide Squad: Kill the Justice League zalicza kolejną wpadkę! Rocksteady opóźnia start 2. sezonu

Suicide Squad Kill the Justice League Joker

Zgodnie z zapowiedziami 2. sezon rozgrywek Suicide Squad: Kill the Justice League miał rozpocząć się 11 lipca 2024 roku, czyli już jutro. Słowo „miał” jest tutaj kluczowe. Rocksteady Studios poinformowało bowiem, że na nowe atrakcje gracze będą musieli poczekać nieco dłużej, niż pierwotnie planowano.

Opóźniono start 2. sezonu w Suicide Squad: Kill the Justice League

Zgodnie z przekazanymi informacjami 2. sezon w Suicide Squad: Kill the Justice League ruszy dopiero 25 lipca 2024 roku. Wspomniana decyzja została przekazana za pośrednictwem wpisu opublikowanego na oficjalnym profilu gry na portalu społecznościowym X. Niestety Rocksteady Studios nie ujawniło, dlaczego zdecydowano się opóźnić premierę nowego sezonu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wraz z 2. sezonem do Suicide Squad: Kill the Justice League trafi nowa grywalna postać. Zgodnie z zapowiedziami będzie nią Victoria Fries, czyli Mrs. Freeze. Nie zabraknie też nowych broni i przedmiotów, a także karnetu bojowego. Zainteresowanym pozostaje mieć również nadzieje, że twórcom uda się dotrzymać nowego terminu i nadchodzący sezon nie zaliczy kolejnego opóźnienia.

Na koniec warto przypomnieć, że Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutowało w lutym tego roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niestety najnowsza produkcja Rocksteady Studios okazała się finansową klapą. Wspomniany tytuł zebrał również kiepskie recenzje, co potwierdza średnia ocen w serwisie Metacritic.

Źródło: PSU

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.