Suicide Squad: Kill the Justice League na 20-minutowym gameplayu! Jest dynamicznie i kolorowo

Suicide Squad Kill the Justice League

Kilka dni temu zapowiedziano, że w tym tygodniu gracze będą mieli okazję zobaczyć nowy gameplay z gry Suicide Squad: Kill the Justice League. Rocksteady Studios nie rzucało słów na wiatr i wczoraj wieczorem w sieci pojawił się nowy materiał wideo poświęcony wspomnianemu tytułowi. Zainteresowani mogą dzięki niemu sprawdzić, jak na niecałe trzy miesiące przed premierą prezentuje się nowa produkcja twórców serii Batman: Arkham.

Rocksteady Studios prezentuje nowy gameplay z gry Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League – gameplay

Powyższy gameplay Suicide Squad: Kill the Justice League trwa blisko 20 minut i prezentuje kluczowe elementy rozgrywki. Materiał podkreśla, że jednym z najważniejszych aspektów będzie system poruszania się postaci. W trakcie walk z oponentami bohaterowie będą natomiast korzystać z unikalnych ataków wręcz, zestawu broni i umiejętności specjalnych, a gracze w każdej chwili będą mogli przełączać się pomiędzy postaciami.

W Suicide Squad: Kill the Justice League nie zabraknie oczywiście również systemu rozwoju postaci. Podczas rozgrywki gracze będą musieli natomiast pokrzyżować plany Brainiaca, który przejął kontrolę nad mieszkańcami Metropolis – oraz członkami Ligi Sprawiedliwości – i zamienił ich w swoich podwładnych. Najnowszy gameplay pokazuje kilka scenek przerywnikowych, których ma być sporo w nadchodzącej produkcji Rocksteady Studios.

Zgodnie z zapowiedziami Suicide Squad: Kill the Justice League będzie można ukończyć zarówno w trybie solo, jak i w kooperacji. W ciągu najbliższych tygodni w sieci mają natomiast pojawić się kolejne materiały wideo poświęcone nadchodzącej produkcji twórców serii Batman: Arkham.

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera nowej produkcji Rocksteady Studios zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.