Nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League z Harley Quinn! Wkrótce ruszają testy alfa produkcji

Suicide Squad Kill the Justice League Harley Quinn

Kilka dni temu mogliśmy rzucić okiem na nowy gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League. Materiał skupiał się na kluczowych elementach rozgrywki. Tym razem twórcy mają dla graczy nowy zwiastun, który przedstawia postać Harley Quinn.

Zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League z Harley Quinn

Zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League z Harley Quinn

Najnowszy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League koncentruje się wokół postaci Harley Quinn. Możemy przyjrzeć się walce z przeciwnikami, a także zobaczyć, jak twórcy oddali dynamiczny charakter postaci. Harley będzie poruszać się po świecie gry w unikalny dla siebie sposób, co ułatwić jej mogą między innymi gadżety skradzione Batmanowi.

Dodatkowo jeszcze w tym miesiącu ruszą zamknięte testy alfa Suicide Squad: Kill the Justice League. Testy, do których można już się zapisać, rozpoczną się 30 listopada i zakończą 4 grudnia. Jak poinformowało WB Games, gracze będą mogli rozegrać „mniejszy, konkretny fragment” kampanii gry.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Na koniec przypominamy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować 2 lutego 2024 roku. Produkcja ukaże się na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.