King Shark na nowym zwiastunie Suicide Squad: Kill the Justice League! Bohater daje pokaz siły

Suicide Squad Kill the Justice League king shark

Niedawno mogliśmy sprawdzić, jak prezentuje się postać Harley Quinn w nadchodzącym Suicide Squad: Kill the Justice League. Tym razem twórcy przedstawiają nam kolejnego bohatera. Nowy zwiastun koncentruje się na brutalnej sile King Sharka.

Kolejny zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League skupia się na sile King Sharka

Zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League – King Shark

Kolejny zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League skupia się na potężnej mocy King Sharka. Bohater jest niesamowicie silny i zaskakująco inteligentny, choć również łatwowierny i naiwny. Udostępniony materiał prezentuje co King Shark ma do zaoferowania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ramach przypomnienia Suicide Squad: Kill the Justice League to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, która pozwoli graczom wcielić się w członków Legionu Samobójców. Będziemy mogli zatem wybrać spośród postaci takich jak Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Boomerang i wspomniany dziś King Shark. Tytuł stworzony został przez Rocksteady Studios odpowiedzialne za serię Batman: Arkham.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Suicide Squad: Kill the Justice League zmierza na PC oraz na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Data premiery zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku. Warto również rzucić okiem na 20-minutowy gameplay z produkcji, który prezentuje kluczowe elementy rozgrywki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.