Suicide Squad: Kill the Justice League znowu opóźnione? Niepokojące doniesienia o dacie premiery gry

Suicide Squad: Kill the Justice League

Jason Schreier z Bloomberga poinformował dziś, że Warner Bros zdecydował o ponownym przesunięciu premiery Suicide Squad: Kill the Justice League. Po ostatnim pokazie gry na organizowanym przez Sony wydarzeniu State of Play fani nie okazali wielkiego zadowolenia, ale zdaniem dziennikarza nie musi to być przyczyną kolejnego opóźnienia. Jak zauważył, takie decyzje podejmuje się głównie w celu dopracowania produktu, a nie poprawy jego gotowych rozwiązań zaimplementowanych do rozgrywki.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League ponownie przesunięta?

Informacja o ponownym przesunięciu daty premiery Suicide Squad: Kill the Justice League została opublikowana przez Jasona Schreiera – dziennikarza Bloomberga – dziś wczesnym wieczorem. Agencja prasowa miała dowiedzieć się o tym od anonimowego źródła.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wielu fanów było niezadowolonych po prezentacji gry na ostatniej konferencji State of Play. Jak jednak informuje Schreier nie musi to być powodem ponownego prawdopodobnego opóźnienia jej premiery. Zwraca on bowiem uwagę, że takie opóźnienia wynikają zazwyczaj głównie z powodu chęci dopracowania tytułu.

Zobacz też: Najlepsze gry na PSP

Suicide Squad: Kill the Justice League miało zadebiutować 26 maja 2023 roku. Najnowsze doniesienia nie donoszą na kiedy dokładnie zdecydowano się przesunąć datę premiery gry, ale miałaby się ona odbyć jeszcze w tym roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.