Suicide Squad będzie wymagał ciągłego połączenia z internetem. Twórcy zapowiadają również Season Pass

Suicide Squad

Sekcja FAQ na oficjalnej stronie Rocksteady Studios zdradziła nam bardzo wiele ciekawych rzeczy na temat zaprezentowanego wczoraj Suicide Squad: Kill the Justice League. Przed nami kolejna produkcja wymagająca ciągłego połączenia z internetem.

REKLAMA

Suicide Squad z Season Passem i regularnymi aktualizacjami

Fragment rozgrywki Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League idzie w ślady Redfall i będzie wymagał stałego połączenia z internetem. Dotyczy to nie tylko korzystania z różnych funkcji społecznościowych, ale również przechodzenia kampanii single-player.

Ponadto FAQ na stronie Rocksteady zdradza, że gra będzie regularnie aktualizowana po premierze. Twórcy planują dodawać nowe postacie oraz misje fabularne i wszystko to trafić ma do graczy za darmo. Płatna będzie z kolei bogatsza wersja Season Passa zawierającego różne przedmioty kosmetyczne.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować na platformach nowej generacji już 26 maja 2023 roku. Do tego czasu Rocksteady zostało jeszcze kilka miesięcy, aby zdradzić więcej informacji na temat swojej gry i zachęcić do zakupu fanów superbohaterów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!