Summer Game Fest powróci. Impreza odbędzie się w 2025 roku

Summer Game Fest 2024

Dopiero co odbyło się tegoroczne Summer Game Fest, a już wiemy, że impreza powróci w 2025 roku. Oficjalne potwierdzenie już nadeszło ze strony jej organizatora. Gracze mogą więc oczekiwać letnich zapowiedzi również w przyszłym roku.

Summer Game Fest 2025 zapowiedziane

Ostatni Summer Game Fest był dosyć średni – to trzeba przyznać. Chociaż byliśmy świadkami m.in. zapowiedzi Cywilizacji 7 czy nowego zwiastuna Monster Hunter Wilds, tak gracze ogółem ocenili całą imprezę dosyć negatywnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jej organizatorzy się jednak nie załamują. Geoff Keighley już bowiem potwierdził, że Summer Game Fest odbędzie się również w 2025 roku.

Wydarzenie znów zostanie zorganizowane w Los Angeles. Ponadto gracze mogą naturalnie liczyć na relację na żywo, tak jak to było dotychczas.

Pozostaje mieć nadzieję, że następny Summer Game Fest będzie dużo lepszy od tegorocznego. Wtedy fani na nowo przekonaliby się do całej idei.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.