Microsoft znów rozdaje grę na Xboxy za darmo! To absolutny klasyk, którego żal nie odebrać

Xbox Store

Microsoft nie zwalnia tempa, bo niecałe dwa tygodnie temu firma udostępniła graczom za darmo Cazzarion: Demon Hunting, niedługo później ponownie rozdano Ikarugę, a teraz firma ma kolejną niespodziankę dla posiadaczy Xboxów. Otóż wszyscy chętni mogą już pobierać bezpłatnie następną produkcję, która tym razem jest absolutnym klasykiem. Tej gry aż żal nie odebrać, choćby z nostalgicznego punktu widzenia.

SWOS za darmo w Xbox Store

Zwiastun SWOS

Sensible World of Soccer, w skrócie SWOS, to gra piłkarska, która dostępna była jeszcze na Amidze, ale po dziś dzień ma swoje oddane grono fanów, organizujących w niej międzynarodowe turnieje. W „zamierzchłych latach gamingu” wiele osób nie mogło się oderwać od tej produkcji, a teraz można ją odebrać za darmo w wersji na Xboxy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak, zgadza się – SWOS za darmo udostępniono w południowokoreańskiej wersji Xbox Store, ale grę można odebrać z dowolnego kraju, także z Polski. W tym celu wystarczy przejść na stronę tytułu w sklepie Xboxa, zalogować się na swoim koncie i wcisnąć duży zielony przycisk tuż pod okładką gry. Następnie wystarczy już tylko zatwierdzić cały proces i gotowe – gra zostanie dopisana do naszego konta na zawsze.

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł – najlepsze modele

Sensible World of Soccer (SWOS) można uruchomić na Xboxie One jak i Xboxach Series X|S. Nie wiadomo, jak długo gra pozostaje dostępna w Xbox Store za darmo, dlatego radzimy ją odebrać za pamięci. To bezapelacyjny klasyk, choć z pewnością nie dla każdego – a już na pewno w tych czasach. Niemniej co by nie mówić, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.