System Shock Remake zalicza kolejne opóźnienie. Gra Nightdive Studios nie zadebiutuje w tym miesiącu

System Shock Remake

Na początku stycznia deweloperzy z Nightdive Studios zapowiedzieli, że remake System Shock zadebiutuje na komputerach osobistych w tym miesiącu. Okazuje się jednak, że wspomniany termin jest już nieaktualny. Twórcy poinformowali bowiem o kolejnym opóźnieniu i podali nową datę premiery odświeżonej wersji gry z 1994 roku.

REKLAMA

Premiera System Shock Remake nie odbędzie się w marcu. Gra została ponownie opóźniona

System Shock Remake – zwiastun z fragmentami rozgrywki

W komunikacie opublikowanym na Steam deweloperzy z Nightdive Studios podkreślili, że planowali wydać System Shock Remake do końca marca bieżącego roku. Zakładany termin okazał się jednak „poza zasięgiem” zespołu, ponieważ – jak podkreślono w oświadczeniu – deweloperzy są „tylko ludźmi”.

Nową datę premiery pecetowej wersji System Shock Remake zaplanowano na 30 maja. Fanom oryginału – którzy z niecierpliwością czekają na odświeżoną wersję produkcji studia Looking Glass – nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za deweloperów i mieć nadzieję, że było to już ostatnie opóźnienie.

Zobacz też: Najlepsze kontrolery do symulatora lotu

System Shock Remake ma trafić także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Konsolowe wersje produkcji Nightdive Studios zostaną wydane „w odpowiednim czasie”. Na więcej szczegółów w tej kwestii będzie trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!