Take-Two ma w planach 8 remasterów lub remaków. Czy wreszcie doczekamy się odświeżonego Bully?

Bully

Zdaje się, że Take-Two nie próżnuje. Wydawca ujawnił, że podlegające mu studia pracują nad ośmioma „wcześniej wydanymi” tytułami. Wszystko wskazuje na to, że firma postanowiła wziąć się za remaki, remastery oraz porty starych gier na nowe urządzenia.

REKLAMA

Take-Two wzbudza zainteresowanie fanów remasterami i remakami swoich największych hitów

GTA 5 i Red Dead Redemption 2
GTA 5 i Red Dead Redemption 2

Na ten moment pewni jesteśmy tego, że jedną z tych zapowiadanych produkcji będzie Grand Theft Auto: The Trilogy, które ukaże się na urządzeniach mobilnych w okolicach marca 2023 roku. Podobnie jest w przypadku remaków Maxa Payne’a 1 i 2, które mają być sprzedawane na PC oraz konsole najnowszej generacji. Take-Two wspomniało także, że mają w planach wprowadzić niektóre mobilne tytuły na konsole i komputery, co może oznaczać, że w przyszłości przyjdzie nam zagrać np. w Farmville na PS5.

Na tym spekulacje i nadzieje graczy się nie kończą. W sieci można znaleźć ludzi, którzy liczą, że we wspomnianej puli nowych wydań znajdą się takie tytuły jak GTA IV czy Red Dead Redemption. Te spekulacje należy jednak traktować z dużym dystansem, zwłaszcza że jakiś czas temu informowaliśmy, jakoby plany dotyczące nowych wydań GTA 4 oraz Red Dead Redemption 1 zostały porzucone. Może w takim razie krążące od dłuższego czasu plotki o odświeżeniu Bully okażą się prawdziwe? Miejmy nadzieje.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do PS5

Jeśli część z tych spekulacji okaże się prawdą, a Take-Two podejdzie poważnie do planowanych wydań, to najbliższe lata mogą być jednymi z najlepszych w historii firmy. Na ten momenty pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne komunikaty. A co Wy o tym sądzicie? Jest jakiś tytuł, na którego remake lub remaster czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!