Kolejna premiera w PS Plus Extra! Konkurent dla Prince of Persia The Lost Crown już dostępny do pobrania

PS Plus

Większość z kwietniowych tytułów PS Plus Premium i Extra na kwiecień 2024 jest już dostępna do pobrania. Teraz przyszła pora na kolejny. To debiutujące dziś Tales of Kenzera: Zau.

Tales of Kenzera: Zau już dostępne w PS Plus Extra i Premium

Zwiastun Tales of Kenzera: Zau

Tales of Kenzera: Zau to swego rodzaju konkurent Prince of Persia The Lost Crown. Gra debiutuje właśnie dziś.

Tym samym to kolejna premierowa pozycja w PS Plus Extra i Premium. Z recenzji wydania wynika, że można było je jeszcze dopracować. Niemniej skoro gra i tak trafiła do abonamentu, to i tak warto ją sprawdzić.

Przypomnijmy, że to przedostatni tytuł z kwietniowego katalogu subskrypcji. Na graczy czeka jeszcze Animal Well, które będzie dostępne od 9 maja.

Na koniec warto zaznaczyć, że Tales of Kenzera: Zau nie jest grą ekskluzywną. Poza PS5 można ją więc także ograć na PC oraz Xboxach Series X|S i Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Push Square

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.