Tango Gameworks z nową zapowiedzią na Xbox Developer_Direct? Plotka zdradza ciekawe informacje

Tango Gameworks

Xbox Derveloper_Direct zbliża się wielkimi krokami. Dziś dowiedzieliśmy się, że konferencję obejrzymy także z polskimi napisami. To jednak nie koniec pozytywnych informacji dotyczących tego wydarzenia. Obeznana w środowisku osoba zdradziła bowiem, że jutro ujrzymy także zapowiedź nowej gry od studia Tango Gameworks.

Hi-Fi Rush z zapowiedzią na Xbox Developer_Direct?

Znany na Twitterze jako BillbilKun leaker cieszy się popularnością wśród graczy zainteresowanym różnymi przeciekami i plotkami. Według jego najnowszych informacji jutrzejsza konferencja Xbox Developer_Direct przyniesie nam ciekawą zapowiedź od studia Tango Gameworks.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Projekt na razie jest znany jako Hi-Fi Rush. Co warte dodania, miał on już otrzymać ratingi wiekowe od ESRB i PEGI. Może to sugerować premierę gry w niedalekim czasie od jej ogłoszenia.

Zobacz też: Monitor do 500 zł – najlepsze modele

Przypomnijmy, że konferencja Xbox Developer_Direct wystartuje już jutro, czyli 25 stycznia 2023 roku. Start całego wydarzenia został zaplanowany na godzinę 21:00.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.