Tekken 8 na fabularnym zwiastunie! Bandai Namco przygotowuje graczy na widowiskową opowieść

Tekken 8 Jin Kazama

Od wczoraj gracze PlayStation 5 mogą cieszyć się wersją demonstracyjną gry Tekken 8. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Do sieci trafił bowiem nowy materiał promocyjny nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk. Bandai Namco postanowiło tym razem zaprezentować graczom fabularny zwiastun nowego Tekkena.

Bandai Namco zaprezentowało fabularny zwiastun gry Tekken 8

Tekken 8 – zwiastun fabularny

Powyższy zwiastun wprowadza graczy w historię i zapowiada, czego można spodziewać się po trybie fabularnym w grze Tekken 8. W materiale występuje również cała masa postaci, nad którymi gracze będą mieli okazję przejąć kontrolę w trakcie rozgrywki. Warto pamiętać, że wspomniane demo pozwala zainteresowanym sprawdzić pierwszy rozdział nowej opowieści.

Tekken 8 kontynuuje niszczycielskie starcie, które zakończyło się porażką Heihachiego Mishimy w Tekken 7. Koncentruje się na nowej rywalizacji, w której ojciec staje naprzeciwko syna. Jin Kazama sprzeciwia się Kazuyi Mishimie w niesamowitym pojedynku oko w oko.

– informuje opis gry w PlayStation Store.

Zobacz też: Najlepsze gry offline

Zgodnie z zapowiedziami premierę gry Tekken 8 zaplanowano na 26 stycznia 2024 roku. Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Już 21 grudnia 2023 roku w ręce użytkowników komputerów osobistych i konsol Microsoftu trafi natomiast wspomniana na początku wiadomości wersja demonstracyjna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.