Tekken 8 z kolejnym fragmentem rozgrywki. Kazyua głównym bohaterem nowego zwiastuna

Tekken 8

Fani Tekkena 8 powinni być bardzo zadowoleni z częstotliwości prezentowania nowych materiałów z gry przez Bandai Namco. Dwa tygodnie po ostatnim fragmencie rozgrywki debiutuje kolejny zwiastun. Tym razem swoje umiejętności prezentuje Kazyua.

REKLAMA

Nowy fragment rozgrywki Tekken 8

Zwiastun Tekken 8

Opublikowany właśnie na kanale YouTube Bandai Namco materiał potwierdza, że Kazyua trafi do Tekkena 8 i jednocześnie pokazuje zestaw jego umiejętności. Jest to jedna z najpopularniejszych postaci całej serii, która bez wątpienia przyciągnie uwagę wielu fanów bijatyk.

Bandai Namco niestety wciąż nie zdecydowało się zdradzić graczom konkretnej daty premiery. Tekken 8 wygląda bardzo obiecująco na wszystkich materiałach rozgrywki, ale o potencjalnym debiucie wciąż krążą wyłącznie plotki.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Fani Tekkena 8 muszą na razie zadowolić się zwiastunami i cierpliwie czekać na kolejne ogłoszenia. Bandai Namco powinno niedługo zaprezentować już najważniejsze postaci i może przyjdzie czas, aby zdradzić, kiedy fani położą swoje ręce na nowej odsłonie serii.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!