Tekken 8 z obszernym fragmentem rozgrywki. Twórcy prezentują nowe mechaniki

Tekken 8

Bandai Namco od miesięcy prowadzi z fanami Tekkena otwartą dyskusję na temat następnej odsłony. Ostatni fragment rozgrywki zadebiutował w połowie grudnia, twórcy zebrali feedback od graczy, a teraz pokazują kolejne mechaniki, jakie wniesie do serii Tekken 8.

REKLAMA

Nowe mechaniki Tekkena 8

Fragment rozgrywki Tekken 8

W powyższym materiale Katsuhiro Harada wyjaśnia, że słowem kluczowym Tekkena 8 jest „agresja”. Dotyczy to zarówno rozgrywki, związanych z nią mechanik, jak i grafiki czy efektów, które wzbogacają poszczególne walki.

Po raz kolejny gracze będą mieli dostęp do systemu Rage State, kiedy liczba punktów zdrowia bohatera spadnie poniżej konkretnego poziomu. Ponadto gameplay wzbogacą nowe mechaniki w postaci Heat Systemu (alternatywy dla Rage Drive) oraz Recoverable Gauge.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Tekken 8 ma zadebiutować na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery, ale według informacji sprzed kilku miesięcy gra powinna pojawić się do kwietnia 2024 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!