Tekken 8 na najnowszym gameplayu. Twórcy opowiedzieli o efektownym systemie combosów

Tekken 8

Fani bijatyk mogą mieć ostatnio wiele powodów do radości. Podczas tegorocznej gali The Game Awards Capcom zdradził wreszcie oficjalną datę premiery Street Fighter 6, co samo w sobie było dość ważnym wydarzeniem. Teraz Bandai Namco, zapewne nie chcąc zostawać z tyłu, rozpoczęło promowanie swojego nadchodzącego dzieła, jakim jest Tekken 8, przedstawiając jego najważniejsze zalety. Z okazji ostatnich Regionalnych Finałów odbywających się w Ameryce Północnej, twórcy postanowili opowiedzieć nieco więcej na temat powstającej gry.

Tekken 8 – system Heat zapewni odmienne doświadczenia dla każdego z bohaterów

Tekken 8 – fragment gameplayu

Udostępniony materiał przedstawia urywki walk pomiędzy niektórymi bohaterami, którzy pojawią się w najnowszej produkcji od Bandai Namco. Wszystko to dodatkowo uzupełnione zostało komentarzem dwóch deweloperów, sprawujących pieczę nad tym tytułem. Dzięki temu widać jak na dłoni czego będziemy mogli spodziewać się po warstwie wizualnej Tekkena 8.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dużo miejsca podczas tego panelu poświęcono nowemu systemowi combosów nazwanemu Heat. Twórcy zapewniają, że u każdego bohatera odczujemy go w inny sposób, ponieważ został on zaprojektowany indywidualnie dla każdej z postaci. Na uwagę zasługuje także system zniszczeń, który widoczny jest w udostępnionym powyżej materiale, a którego również doświadczymy bezpośrednio podczas rozgrywki.

Przeczytaj też: Najlepsze gry roguelike

Ostatecznie całość prezentuje się naprawdę bardzo zjawiskowo i atrakcyjnie dla oka. Według słów Katsuhiro Harady — głównego dewelopera Tekkena 8 — podczas pracy nad grą nie zapomniano o dorobku, jaki pozostawi po sobie Tekken 7. Wzięto też pod uwagę prężną scenę esportową.

Czy słowa Harady się potwierdzą, a graczom Tekken 8 przypadnie do gustu? Tego dowiemy się bezpośrednio po premierze. Na koniec warto wspomnieć, że będzie to w pełni next-genowy tytuł, a więc pojawi się na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.