Tekken 8 bez problemów z wersji demo na premierę! Bandai Namco dziękuje graczom i zapowiada poprawki

Tekken 8

W zeszłym miesiącu gracze otrzymali możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną gry Tekken 8. Niestety demo nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk od Bandai Namco nie było wolne od problemów. Fani wspomnianego cyklu najwyraźniej nie mają jednak powodów do obaw. Wydawca zapowiedział bowiem, że w dniu premiery użytkownicy nie napotkają wspomnianych błędów.

Bandai Namco zadowolone z odbioru wersji demo Tekken 8. Firma zapewnia, że wyeliminuje wszystkie błędy

Powyższą obietnicę złożył Katsuhiro Harada, czyli reżyser gry Tekken 8. Deweloper we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) zapewnił, że problemy występujące w wersji demonstracyjnej wspomnianej produkcji „zostaną naprawione w pełnej wersji produktu”. Przedstawiciel Bandai Namco poprosił również fanów o cierpliwość w oczekiwaniu na premierę nowej odsłony serii Tekken.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Harada poinformował także, że demo gry Tekken 8 spotkało się z „bardzo pozytywnymi opiniami”. Udostępnienie wersji demonstracyjnej było najwyraźniej strzałem w „10”, ponieważ deweloper ujawnił, że liczba zamówień przedpremierowych „stale rośnie”. Przedstawiciel Bandai Namco skorzystał również z okazji i podziękował fanom za wsparcie.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Pełna wersja Tekken 8 zadebiutuje na rynku już 26 stycznia 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na nową odsłonę popularnej serii bijatyk od Bandai Namco? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.