Demo Tekken 8 już na kolejnych platformach! Użytkownicy PC i Xboxów mogą sprawdzać grę za darmo

Tekken 8

Premiera Tekken 8 zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu ujawniono wymagania sprzętowe gry oraz zapowiedziano nadchodzącą możliwość przetestowania demo gry. Dziś przypominamy, że posiadacze Xboxów Series X|S oraz gracze pecetowi mogą już bezpłatnie wypróbować bijatykę w ramach wersji demonstracyjnej.

Demo Tekken 8 dostępne na PC i Xboxach Series X|S

Dokładnie tydzień temu w demo Tekken 8 mogli zagrać już posiadacze PlayStation 5. Teraz nadeszła pora na kolejne platformy – użytkownicy Xboxów Series X|S oraz PC mają już możliwość przetestowania bijatyki za darmo. Wersja demonstracyjna obejmuje 5 trybów rozgrywki: fabularny, wyprawę po salonach gier, super walkę duchów, galerię oraz pojedynek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto do dyspozycji graczy oddane zostały cztery grywalne postacie. Swoich sił w bijatyce można wypróbować jako Jin, Kazuya, Paul i Nina. Fani sprawdzą także 3 lokacje: Urban Square (Evening), Yakushima i Sanctum. Mimo ograniczonej zawartości zainteresowani będą mieli możliwość wypróbowania kluczowych elementów rozgrywki.

Zobacz też: Gry offline

Przypominamy, że premiera pełnej wersji Tekken 8 zaplanowana jest na 26 stycznia 2024 roku. Warto również rzucić okiem na fabularny zwiastun, który został udostępniony kilka dni temu.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.