Demo Tekken 8 z problemami na PC. Gracze narzekają na crashe i słabą wydajność gry

tekken 8

Od wczoraj użytkownicy Xboxów i PC mogą już testować demo Tekken 8. Zainteresowani popularną bijatyką mają jednak sporo uwag co do wersji gry przeznaczonej na komputery osobiste. Gracze informują o problemach na platformie Steam.

Demo Tekken 8 nie przypadło do gustu części pecetowych graczy

Zwiastun fabularny Tekken 8

W zeszłym tygodniu pierwsi gracze mogli już testować demo Tekken 8 na PlayStation 5. Zgodnie z danymi widocznymi na stronie PlayStation Store, bijatyka przypadła użytkownikom konsol Sony do gustu, zbierając notę 4,73/5 z 2600 ocen. Okazuje się jednak, że wersja na komputery osobiste nie do końca spełnia oczekiwania graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak zgłaszają użytkownicy Steama, demo Tekken 8 na PC boryka się z kilkoma problemami. Na platformie Valve znajdziemy sporo wątków, w których gracze zwracają uwagę na różne niedociągnięcia w tym częste crashe czy brak możliwości wyłączenia upscallingu. Ponadto można zauważyć zgłoszenia dotyczące słabej wydajności gry na PC (spadki FPSów) i niższej, niż oczekiwana, jakości graficznej.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Na zakończenie warto przypomnieć, że zainteresowani nadal mogą sprawdzać za darmo demo bijatyki. Pełna wersja Tekken 8 zadebiutuje natomiast 26 stycznia 2024 roku. Przed tym wydarzeniem warto sprawdzić wymagania sprzętowe gry na PC i rzucić okiem na fabularny zwiastun.

Źródło: Steam, PlayStation Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.