Tekken 8 zapowiedziany! Trailer na silniku gry ukazuje next-genową jakość

Tekken 8

Lekko ponad miesiąc temu otrzymaliśmy coś w rodzaju pierwszego teasera Tekken 8. Powstawanie gry zostało zasugerowane przez twórców, a na potwierdzenie tych nowinek musieliśmy poczekać do wrześniowego State of Play, podczas którego zapowiedziano oficjalnie ową bijatykę.

REKLAMA

Tekken 8 z konkretnym materiałem ze State of Play

Tekken 8 – zwiastun

Pierwszy materiał ukazuje walkę dwóch bohaterów. Jest ona niesamowicie zjawiskowa, ale nie ma co się ku temu dziwić, bo seria Tekken właśnie zasłynęła z nietypowych, angażujących bijatyk. Co jednak najważniejsze, materiał jest zarejestrowany na silniku gry i według twórców, ukazuje fragment pewnego momentu trybu fabularnego.

Trailer nie powstał więc w oparciu o CGI, a Tekken 8 rzeczywiście wypada na PS5 tak dobrze, jak widzimy to na powyższym trailerze z YouTube’a. Dzięki temu wiemy, że gra już teraz oferuje naprawdę wysoką jakość oprawy graficznej, choć do jej premiery daleka droga.

Przeczytaj też: Soundbar do telewizora — najlepsze modele

Twórcy uważają, że potrzebują jeszcze trochę więcej czasu, aby dopracować tytuł, nim będą gotowi wrzucić go na półki sklepowe. Możemy zakładać więc, że pozycja od Bandai Namco zostanie wydana w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!