Tekken 8 zapowiedziany! Trailer na silniku gry ukazuje next-genową jakość

Tekken 8

Lekko ponad miesiąc temu otrzymaliśmy coś w rodzaju pierwszego teasera Tekken 8. Powstawanie gry zostało zasugerowane przez twórców, a na potwierdzenie tych nowinek musieliśmy poczekać do wrześniowego State of Play, podczas którego zapowiedziano oficjalnie ową bijatykę.

Tekken 8 z konkretnym materiałem ze State of Play

Tekken 8 – zwiastun

Pierwszy materiał ukazuje walkę dwóch bohaterów. Jest ona niesamowicie zjawiskowa, ale nie ma co się ku temu dziwić, bo seria Tekken właśnie zasłynęła z nietypowych, angażujących bijatyk. Co jednak najważniejsze, materiał jest zarejestrowany na silniku gry i według twórców, ukazuje fragment pewnego momentu trybu fabularnego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trailer nie powstał więc w oparciu o CGI, a Tekken 8 rzeczywiście wypada na PS5 tak dobrze, jak widzimy to na powyższym trailerze z YouTube’a. Dzięki temu wiemy, że gra już teraz oferuje naprawdę wysoką jakość oprawy graficznej, choć do jej premiery daleka droga.

Przeczytaj też: Soundbar do telewizora — najlepsze modele

Twórcy uważają, że potrzebują jeszcze trochę więcej czasu, aby dopracować tytuł, nim będą gotowi wrzucić go na półki sklepowe. Możemy zakładać więc, że pozycja od Bandai Namco zostanie wydana w 2023 roku.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.