The Alters wkrótce z kolejnymi szczegółami. Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nową grę 11 bit studios

The Alters

W czerwcu ubiegłego roku 11 bit studios zapowiedziało The Alters, czyli psychologiczną grę przygodową, której akcja rozgrywa się na obcej planecie. Niestety od tamtego czasu polski deweloper nie podzielił się żadnymi nowymi szczegółami oraz materiałami ze wspomnianej produkcji. Na szczęście milczenie twórców zostanie przerwane już w tym tygodniu.

11 bit studios szykuje się do prezentacji nowych szczegółów na temat gry The Alters

The Alters – pierwszy zwiastun

W najbliższy piątek – 17 lutego – rozpocznie się IGN Fan Fest, w którego trakcie gracze będą mieli okazję zobaczyć „ekskluzywne” materiały z nadchodzących produkcji. To właśnie na wspomnianym wydarzeniu pojawić ma się także 11 bit studios. W trakcie eventu rodzimy deweloper zaprezentuje zarówno wspomniane The Alters, jak i The Invincible od studia Starward Industries.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zespół 11 bit studios nie ujawnił jednak, czego dokładnie gracze mogą spodziewać się na IGN Fan Fest. The Invincible na podstawie powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema prawdopodobnie otrzyma nowy gameplay trailer. Czy The Alters również doczeka się prezentacji rozgrywki? Przekonamy się już w ten piątek.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Transmisję z IGN Fan Fest będzie można śledzić na oficjalnych kanałach redakcji IGN na platformach Twitch oraz YouTube. Zgodnie z zapowiedziami całość rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie trwać dwa dni. W sobotę gracze będą bowiem mieli okazję zobaczyć nowe materiały z m.in. takich tytułów jak Diablo IV czy też Redfall.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.