The Alters wkrótce z kolejnymi szczegółami. Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nową grę 11 bit studios

The Alters

W czerwcu ubiegłego roku 11 bit studios zapowiedziało The Alters, czyli psychologiczną grę przygodową, której akcja rozgrywa się na obcej planecie. Niestety od tamtego czasu polski deweloper nie podzielił się żadnymi nowymi szczegółami oraz materiałami ze wspomnianej produkcji. Na szczęście milczenie twórców zostanie przerwane już w tym tygodniu.

REKLAMA

11 bit studios szykuje się do prezentacji nowych szczegółów na temat gry The Alters

The Alters – pierwszy zwiastun

W najbliższy piątek – 17 lutego – rozpocznie się IGN Fan Fest, w którego trakcie gracze będą mieli okazję zobaczyć „ekskluzywne” materiały z nadchodzących produkcji. To właśnie na wspomnianym wydarzeniu pojawić ma się także 11 bit studios. W trakcie eventu rodzimy deweloper zaprezentuje zarówno wspomniane The Alters, jak i The Invincible od studia Starward Industries.

Zespół 11 bit studios nie ujawnił jednak, czego dokładnie gracze mogą spodziewać się na IGN Fan Fest. The Invincible na podstawie powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema prawdopodobnie otrzyma nowy gameplay trailer. Czy The Alters również doczeka się prezentacji rozgrywki? Przekonamy się już w ten piątek.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Transmisję z IGN Fan Fest będzie można śledzić na oficjalnych kanałach redakcji IGN na platformach Twitch oraz YouTube. Zgodnie z zapowiedziami całość rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie trwać dwa dni. W sobotę gracze będą bowiem mieli okazję zobaczyć nowe materiały z m.in. takich tytułów jak Diablo IV czy też Redfall.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!