Polskie The Alters na intrygującym zwiastunie! 11 bit studios prezentuje nietypowego głównego bohatera

The Alters

Od zapowiedzi The Alters przez 11 bit studios minął już ponad rok. O psychologicznej grze przygodowej, której akcja rozgrywa się na obcej planecie, do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt dużo. Na szczęście twórcy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentowali zwiastun prezentujący głównego bohatera.

The Alters – oficjalny zwiastun

Zwiastun The Alters

Nowy zwiastun The Alters polskiego studia 11 bit studios prezentuje głównego bohatera Jana i jego alternatywne wersje. Choć z wyglądu pozostają niemalże tacy sami, to różni ich właściwie wszystko. Zbudowanie relacji pomiędzy poszczególnymi Janami będzie w grze bardzo ważne, gdyż od tego będzie zależało ich przetrwanie.

W grze trafimy na planetę, która stopniowo zwraca się w stronę słońca, powodując gwałtowne wzrosty promieniowania. Główny bohater, wykorzystując kryształy Rapidium, będzie musiał tworzyć tytułowych altersów, czyli różne wersje siebie. Każda z nich będzie mieć jednak własne emocje i zmierzy się z różnymi problemami oraz wątpliwościami natury egzystencjalnej.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Premiera The Alters zaplanowana jest na 2024 rok, jednak na razie nie podano żadnej konkretnej daty. Gra będzie dostępna na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na tę ciekawą polską produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.