Powstanie The Callisto Protocol 2? Glen Schofield rozważa wszystkie opcje

The Callisto Protocol

Premiera The Callisto Protocol zbliża się wielkimi krokami. Niedawno stało się jasne, że praca deweloperów przebiega zgodnie z planem i gra zadebiutuje bez żadnych opóźnień. W oczekiwaniu na debiut swojej produkcji reżyser Glen Schofield pozwolił sobie na pójście myślami w przyszłość.

The Callisto Protocol 2 może powstać

The Callisto Protocol
The Callisto Protocol

W wywiadzie z Inverse Schofield nie krył się ze swoimi intencjami i jasno wytłumaczył, że chce dalej rozwijać uniwersum stworzone w The Callisto Protocol.

Chcę zrobić sequel. Jest to kompletna gra, ale mamy bardzo dużo fajnych pomysłów, które chcemy jeszcze zrealizować. Zawsze zależało mi na tworzeniu dużych projektów. Nawet kiedy kończę pracować nad jakąś grą, zastanawiam się, co przyjdzie później.

Glen Schofield, reżyser The Callisto Protocol

W tym samym wywiadzie Schofield życzył również szczęścia twórcom odświeżonej wersji Dead Space’a, który ma zadebiutować miesiąc po The Callisto Protocol. Zaraz potem dodał jednak, że gdyby decyzja należała do niego, nie zdecydowałby się na stworzenie remake’a.

Przeczytaj też: Czy pad od PS5 pasuje do PS4?

Fani The Callisto Protocol mają przed sobą ekscytujący, pełny kolejnych teaserów listopad. Premiera gry zaplanowana jest na 2 grudnia 2022 roku. Trafi ona na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.