Produkcja The Callisto Protocol zakończona! Horror zadebiutuje bez opóźnień

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol to bez wątpienia jedna z tych produkcji, na którą fani horrorów czekają z wielką niecierpliwością. Ostatnio twórcy ujawnili, ile czasu może zająć przejście całej gry oraz że ich tytuł będzie posiadał tryb wydajności obsługujący 60 kl./s na konsolach. Teraz otrzymaliśmy kolejną świetną wiadomość.

The Callisto Protocol w złocie!

Deweloperzy ze studia Striking Distance potwierdzili, że produkcja The Callisto Protocol osiągnęło złoty status, a więc gra bez opóźnień ukaże się 2 grudnia 2022 roku. Już wcześniej twórcy informowali, że prace nad ich tytułem idą bez większych problemów, a powyższe ogłoszenie jest tego idealnym świadectwem. Teraz zapewne część zespołu skupi się na przygotowaniach do premierowej aktualizacji.

Przeczytaj też: Stare gry na komputer i konsole

Jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość, lecz warto pamiętać, że produkcja powstawać miała w crunuchu, a pracownicy rzekomo spędzali w biurze po 12-15 godzin na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wówczas szef studia twierdził, że nikt nie był zmuszany do takich kroków, bo wszyscy mieli robić to z pasji. Na koniec przypominamy, że The Callisto Protocol zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.