The Callisto Protocol z nową aktualizacją. Do gry trafił bardzo ważny tryb

The Callisto Protocol

Krafton nie miał ostatnio dobrych informacji dla fanów The Callisto Protocol i Striking Distance Studios. Gra pochłonęła mnóstwo pieniędzy, nie sprzedaje się zbyt dobrze i jest daleka od spełnienia oczekiwań wydawcy. Sytuację może poprawić delikatnie nowa aktualizacja.

Nowy tryb gry w The Callisto Protocol

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Striking Distance Studios dalej ciężko pracuje i planuje regularnie aktualizować swoją grę. Efektem ich ostatnich starań jest patch, którego szczegóły można znaleźć na oficjalnym subreddicie The Callisto Protocol.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Największym wydarzeniem jest oczywiście wprowadzenie do gry trybu New Game+. Po pierwszym ukończeniu kampanii użytkownicy zyskają możliwość ponownego przejścia gry w nieco zmienionych warunkach. Twórcy naprawili również kilka błędów oraz crashy i poprawili optymalizację na wszystkich platformach.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

New Game+ prawdopodobnie nie wpłynie znacząco na sprzedaż The Callisto Protocol. Jest to jednak świetny dodatek dla wszystkich fanów, którzy mają już za sobą kampanię, ale nie są gotowi żegnać się z tym tytułem.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.