The Callisto Protocol – Final Transmission już dostępne na PS4 i PS5. Nowy zwiastun premierowy dodatku

The Callisto Protocol - Final Transmission

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że The Callisto Protocol doczeka się rozszerzenia fabularnego. Zgodnie więc z wcześniejszymi zapowiedziami twórców, Final Transmission jest już dostępne na PS4 i PS5. Natomiast posiadacze PC-tów i Xboxów poczekają na dodatek jeszcze dwa dni.

Zwiastun premierowy The Callisto Protocol – Final Transmission. Dodatek można już ogrywać na PS4 i PS5

Zwiastun The Callisto Protocol – Final Transmission

Przypomnijmy, że Sony zdecydowało się na wykupienie czasowej wyłączności na The Callisto Protocol – Final Transmission. To właśnie z tego powodu dodatek jest już dostępny na PS4 i PS5, a na pozostałych platformach zadebiutuje dopiero pojutrze.

Rozszerzenie można kupić jako samodzielny produkt za 63 zł na PS Store. Jest ono jednak także częścią przecenionego obecnie na 64,50 zł Season Passa, który dodatkowo oferuje nam kilka mniejszych DLC.

The Callisto Protocol – Final Transmission jest prawdopodobnie zwieńczeniem fabuły gry. Poza tym dodatek wprowadza też do niej nowy młot oraz kolejnego, przerażającego przeciwnika – połączenie biofaga z maszyną.

Zobacz też: Gry point and click

Kup The Callisto Protocol

Samo The Callisto Protocol pojawiło się na rynku 2 grudnia 2022 roku. Produkcja finalnie nie została przyjęta tak, jak oczekiwaliby tego fani gatunku, ale mimo to jej twórcy nie poddają się w jej dalszym rozwijaniu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.