Jak działa The Callisto Protocol na PlayStation 4 i Xbox One? Porównania starej i nowej generacji oraz PC

The Callisto Protocol

Deweloperzy powoli odchodzą już od produkowania gier na obie generacje konsol. Słyszeliśmy dzisiaj, że może powodować to problemy w produkcji Assassin’s Creed Mirage, a debiutujący właśnie Need for Speed Unbound całkowicie zrezygnował z wersji na PlayStation 4 i Xbox One. Inne podejście do tego tematu miało Striking Distance Studios.

The Callisto Protocol na PlayStation, Xbox i PC

Porównanie graficzne The Callisto Protocol na PS5, Xbox Series X/S i PC

Powyższy materiał obrazuje doskonale siłę nowej generacji, która pozwala The Callisto Protocol ograć w znacznie lepszej jakości. Gra Striking Distance Studios na PS5 i XSX działa nawet w 2160p oraz 60FPS-ach i wspiera ray tracing, co na pewno zadowoli wielu graczy spragnionych imponującego doświadczenia audiowizualnego.

The Callisto Protocol na PS4, PS4 Pro i PS5

The Callisto Protocol zdaje się radzić sobie również bardzo dobrze na poprzedniej generacji konsol. Widać oczywiście znaczącą różnicę pomiędzy PlayStation 4 a PlayStation 5, ale technicznie gra spełnia oczekiwania i może okazać się bardzo kuszącym zakupem dla posiadaczy konsol poprzedniej generacji.

Przeczytaj też: Kody do GTA SA

Porównanie ElAnalistaDeBits wyraźnie pokazuje niestety, że The Callisto Protocol na PC faktycznie działa fatalnie i wymaga szybkiej aktualizacji. Do czasu zaadresowania problemów na Steamie przez Striking Distance Studios lepiej wstrzymać się z zakupem i poczekać na pierwsze patche.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z