The Callisto Protocol błyszczy na rozgrywce w 4K i 60 FPS. Na graczy czeka krwawa i przerażająca przygoda

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol zbliża się wielkimi krokami. Niestety produkcja studia Striking Distance nie będzie dostępna w Japonii ze względu na brak zgody na wydanie tytułu przez tamtejszą agencję zajmującą się klasyfikacją wiekową gier wideo. Tymczasem do sieci trafił obszerny gameplay, który dość klarownie pokazuje, dlaczego nadchodzące dzieło zespołu prowadzonego przez Glena Schofielda nie zostało dopuszczone do sprzedaży na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nowy gameplay z The Callisto Protocol pokazuje brutalne starcia z oponentami

The Callisto Protocol – gameplay w 4K i 60 FPS

W powyższym materiale wideo nie brakuje bowiem brutalnych i krwawych starć z oponentami. Przeciwnicy są natomiast dość agresywni, dlatego bohater niejednokrotnie zmuszony jest do walki wręcz. Na wyposażeniu protagonisty znajduje się jednak również broń palna oraz specjalna rękawica pozwalająca przenosić wrogów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba również przyznać, że The Callisto Protocol prezentuje się bardzo dobrze pod względem oprawy wizualnej. Poszczególne lokacje mogą pochwalić się klimatycznym oświetleniem, a modele potworów oraz samego bohatera odznaczają się sporą szczegółowością. Materiał pokazuje również, że po bliskim kontakcie z oponentami protagonista będzie przesiąknięty ich krwią.

Zobacz też: Stare gry na PC i konsole

The Callisto Protocol zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 2 grudnia. Warto także wspomnieć, że Glen Schofield – szef studia Striking Distance – poinformował, że chciałby rozwijać uniwersum stworzone na potrzeby wspomnianej produkcji i przygotować jej kontynuację.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.